فهرست نشریات اصلی پايگاه استنادی علوم جهان اسلام
Fa Ar Fr En

فهرست کل نشریات نشریات فاقد نمایه ISC
کلیدواژه:
جستجو براساس:
فهرست کل نشریات
ردیف عنوان مجله ISSN
1 3l: The Southeast Asian Journal Of English Language Studies 01285157
2 Abant Izzet Baysal University Graduate School Of Social Sciences Journal Of Social Sciences 13030035
3 Abant Izzet Baysal University Journal Of Faculty Of Education 13030493
4 Abstract And Applied Analysis 10853375
5 Academia-Revista Latinoamericana De Administracion 10128255
6 Acta Adriatica 00015113
7 Acta Agriculturae Slovenica 15819175
8 Acta Bioethica 07175906
9 Acta Bioquímica Clínica Latinoamericana 03252957
10 Acta Botanica Brasilica 01023306
11 Acta Botanica Croatica 03650588
12 Acta Botanica Mexicana 01877151
13 Acta Chimica Slovenica 13180207
14 Acta Cirurgica Brasileira 01028650
15 Acta Clinica Croatica 03539466
16 Acta Endocrinologica-Bucharest 18410987
17 Acta Geographica Slovenica 15816613
18 Acta Geologica Polonica 00015709
19 Acta Herpetologica 18279635
20 Acta Histochemica Et Cytochemica 00445991
21 Acta Ichthyologica Et Piscatoria 01371592
22 Acta Informatica Medica 03538109
23 Acta Literaria 07160909
24 Acta Medica 21479488
25 Acta Medica Indonesiana - The Indonesian Journal Of Internal Medicine 01259326
26 Acta Medica Iranica 00446025
27 Acta Medica Portuguesa 0870399X
28 Acta Montanistica Slovaca 13351788
29 Acta Neurobiologiae Experimentalis 00651400
30 Acta Odontologica Turcica
31 Acta Orthopaedica 17453674
32 Acta Orthopaedica Et Traumatologica Turcica 1017995X
33 Acta Ortopedica Brasileira 14137852
34 Acta Palaeontologica Polonica 05677920
35 Acta Paulista De Enfermagem 01032100
36 Acta Pharmaceutica 13300075
37 Acta Physica Polonica B 05874254
38 Acta Protozoologica 00651583
39 Acta Scientiae Veterinariae 16780345
40 Acta Scientiarum. Agronomy 16799275
41 Acta Scientiarum Polonorum Hortorum Cultus 16440692
42 Acta Technologica Agriculturae 13352555
43 Acta Universitatis Agriculturae Et Silviculturae Mendeleianae Brunensis 12118516
44 Acta Veterinaria Brno 00017213
45 Acta Veterinaria-Beograd 05678315
46 Acta Zoologica Academiae Scientiarum Hungaricae 12178837
47 Actas Urologicas Espanolas 02104806
48 Active And Passive Electronic Components 08827516
49 Actualités Juridiques Tunisiennes 03307212
50 Adansonia 12808571
51 Addiction And Health 20084633
52 Advanced Ceramics Progress 24237477
53 Advanced Journal Of Emergency Medicine 2588400X
54 Advanced Pharmaceutical Bulletin 22285881
55 Advances In Acoustics And Vibration 16876261
56 Advances In Astronomy 16877969
57 Advances In Bioinformatics 16878027
58 Advances In Civil Engineering 16878086
59 Advances In Condensed Matter Physics 16878108
60 Advances In Decision Sciences 20903359
61 Advances In Difference Equations 16871839
62 Advances In Environmental Technology 24766674
63 Advances In Fuzzy Systems 16877101
64 Advances In Hematology 16879104
65 Advances In High Energy Physics 16877357
66 Advances In Human-Computer Interaction 16875893
67 Advances In Materials Science And Engineering 16878434
68 Advances In Mathematical Finance And Applications 25385569
69 Advances In Mathematical Physics 16879120
70 Advances In Medical Sciences 18961126
71 Advances In Meteorology 16879309
72 Advances In Multimedia 16875680
73 Advances In Nursing And Midwifery 23833750
74 Advances In Operations Research 16879147
75 Advances In Optical Technologies 16876393
76 Advances In Optoelectronics 1687563X
77 Advances In Pharmacological Sciences 16876334
78 Advances In Physical Chemistry 16877985
79 Advances In Physiology Education 10434046
80 Advances In Railway Engineering, An International Journal 20126598
81 Advances In Tribology 16875915
82 Advances In Urology 16876369
83 Advances In Virology 16878639
84 Aegean Geographical Journal 13005634
85 Afkar Journal Of Aqidah And Islamic Thought 15118819
86 Africa Development 08503907
87 Africa:Ankara University Journal Of African Studies 13018620
88 African Crop Science Journal 10219730
89 African Health Sciences 16806905
90 African Journal Of Biomedical Research 11195096
91 African Journal Of Infectious Diseases 20060165
92 African Journal Of Library, Archives And Information Science 07954778
93 African Journal Of Medicine And Medical Sciences 03093913
94 African Journal Of Reproductive Health 11184841
95 African Journal Of Traditional, Complementary And Alternative Medicines 01896016
96 African Journal Of Urology 11105704
97 African Sociological Review 10274332
98 Afrique Science 1813548X
99 Afyon Kocatepe University Academic Music Research Journal 21494304
100 Afyon Kocatepe University Journal Of Economics And Administrative Sciences 13021966
101 Afyon Kocatepe University Journal Of Science And Engineering 21493367
102 Afyon Kocatepe University Journal Of Social Sciences 13021265
103 Agriculture And Forestry 05545579
104 Agrivita, Journal Of Agricultural Science 01260537
105 Agrociencia 14053195
106 Agronomie Africaine 10152288
107 Aids Research And Treatment 20901240
108 Ain Shams Engineering Journal 20904479
109 Ain Shams Journal Of Anesthesiology 16877934
110 Ain Shams Journal Of Architectural Engineering 16878604
111 Ain Shams Journal Of Civil Engineering 16878590
112 Ain Shams Journal Of Electrical Engineering 16878582
113 Ain Shams Journal Of Engineering Physics And Mathematics 16878620
114 Ain Shams Journal Of Mechanical Engineering 16878612
115 Ain Shams Journal Of Obstetrics And Gynecology 16872193
116 Ain Shams Medical Journal 00022144
117 Akademika 01265008
118 Al-Abhath 9953901112
119 Alam Cipta, International Journal Of Sustainable Tropical Design Research And Practice 18237231
120 Al-Azhar Medical Journal 1100400
121 Albanian Journal Of Agricultural Sciences 22182020
122 Al-Bayan Journal Of Quran And Hadith Studies 22321950
123 Alcohol Research: Current Reviews 21683492
124 Alexandria Engineering Journal 11100168
125 Alexandria Journal Of Medicine 11100834
126 Alexandria Journal Of Veterinary Sciences 11102047
127 Algorithms For Molecular Biology 17487188
128 Al-Jami'Ah: Journal Of Islamic Studies 0126012X
129 Alınteri Journal Of Agricultural Science 13073311
130 Alpha 07164254
131 Al-Raida
132 Al-Shajarah: Journal Of The International Institute Of Islamic Thought And Civilization 13946870
133 American Journal Of Islamic Social Sciences 07426763
134 American Museum Novitates 00030082
135 Anadolu Journal Of Agricultural Sciences 13088750
136 Anadolu Journal Of Educational Sciences International 21464014
137 Anadolu University Journal Of Science And Technology –A Applied Sciences And Engineering 13023160
138 Anadolu University Journal Of Science And Technology –B Theoretical Sciences 21460272
139 Anadolu University Journal Of Science And Technology –C Life Sciences And Biotechnology 21460264
140 Anadolu University Journal Of Social Sciences 13030876
141 Anaesthesia, Pain And Intensive Care 16078322
142 Anales Del Jardin Botanico De Madrid 02111322
143 Analytical And Bioanalytical Chemistry Research 2383093X
144 Analytical And Bioanalytical Electrochemistry ‎20084226
145 Anatolia 05700116
146 Anatolian Journal Of Psychiatry 13026631
147 Anatomical Sciences Journal 17286158
148 Anemia 20901267
149 Anesthesiology And Pain Medicine 22287523
150 Anesthesiology Research And Practice 16876962
151 Ankara Journal Of Health Services 13033735
152 Ankara Law Review 13050575
153 Ankara University Faculty Of Agriculture Journal Of Agricultural Sciences 13007580
154 Ankara University Faculty Of Educational Sciences Journal Of Special Education 13047639
155 Ankara University, Faculty Of Language, History And Geography Journal Of Anthropology 03782891
156 Ankara University Faculty Of Sport Sciences Spormetre 1304284X
157 Ankara University Institute Of Turkish Revolution History Atatürk Yolu Journal 13035290
158 Ankara University Journal Of Environmental Sciences 13091107
159 Ankara University Journal Of Faculty Of Educational Sciences 13013718
160 Ankara University Journal Of Institute Of Social Sciences 21483434
161 Ankara University Journal Of Languages And History-Geography 03782905
162 Annales De Philosophie Et Des Sciences Humanies 10157263
163 Annales Des Sciences De La Santé 24218936
164 Annales Universitatis Mariae Curie-Sklodowska Sectio C Biologia 00662232
165 Annals Of African Medicine 15963519
166 Annals Of Agricultural Science 05701783
167 Annals Of Applied Sport Science 24764981
168 Annals Of Colorectal Research 23225262
169 Annals Of Dentistry, University Of Malaya 01287532
170 Annals Of Family Medicine 15441709
171 Annals Of Functional Analysis 20088752
172 Annals Of King Edward Medical University 20797192
173 Annals Of Military And Health Sciences Research 23831960
174 Annals Of Pakistan Institute Of Medical Sciences 18152287
175 Annals Of Pediatric Surgery 16874137
176 Annals Of Psychology 02129728
177 Annals Of Saudi Medicine 02564947
178 Annals Of The Brazilian Academy Of Sciences 00013765
179 Anthropology Indonesia 1693167X
180 Anti-Cancer Agents In Medicinal Chemistry 18715206
181 Anti-Infective Agents 22113525
182 Anti-Inflammatory And Anti-Allergy Agents In Medicinal Chemistry 18715230
183 Applied And Computational Mathematics 16833511
184 Applied And Environmental Soil Science 16877667
185 Applied Food Biotechnology 23455357
186 Applied Research On English Language 22520198
187 Arab Journal Of Gastroenterology 16871979
188 Arab Journal Of Urology 2090598X
189 Arabian Journal Of Chemistry 18785352
190 Archives De L'Institut Pasteur De Tunis 00202509
191 Archives Of Anesthesiology And Critical Care 24235849
192 Archives Of Cardiovascular Imaging 23225327
193 Archives Of Clinical Infectious Diseases 17355109
194 Archives Of Hygiene Sciences 22519203
195 Archives Of Iranian Medicine 10292977
196 Archives Of Neuropsychiatry 13000667
197 Archives Of Neuroscience 23223944
198 Archives Of Occupational Health 25883070
199 Archives Of Pediatric Infectious Diseases 23221828
200 Archives Of Razi Institute 03653439
201 Archives Of Rheumatology 13090291
202 Archives Of The Turkish Society Of Cardiology 10165169
203 Archives Of Trauma Research 2251953X
204 Ağri-The Journal Of The Turkish Society Of Algology 13000012
205 Arpn Journal Of Engineering And Applied Sciences 18196608
206 Art-Sanat 21483542
207 Arya Atherosclerosis 17353955
208 Asean Journal Of Chemical Engineering 16554418
209 Asean Journal Of Psychiatry 22317805
210 Asean Journal Of Teaching And Learning In Higher Education 19855826
211 Asean Marketing Journal 20855044
212 Asia Oceania Journal Of Nuclear Medicine And Biology 23225718
213 Asia Pacific Journal Of Educators And Education 21803463
214 Asia Pacific Journal Of Medical Toxicology 23222611
215 Asian Academy Of Management Journal 13942603
216 Asian Academy Of Management Journal Of Accounting And Finance 18234992
217 Asian Fisheries Science Journal 01166514
218 Asian Journal Of Business And Accounting 19854064
219 Asian Journal Of Civil Engineering 15630854
220 Asian Journal Of English Language And Pedagogy 22898689
221 Asian Journal Of Environment-Behaviour Studies 13940384
222 Asian Journal Of Sports Medicine 2008000X
223 Asian Journal Of University Education 18237797
224 Asian Myrmecology 19851944
225 Asia-Pacific Journal Of Information Technology And Multimedia 22892192
226 Asia-Pacific Journal Of Molecular Biology And Biotechnology 01287451
227 Asiatic: Iium Journal Of English Language And Literature 19853106
228 Asm Science Journal 18236782
229 Atatürk University Journal Of Veterinary Sciences 21479615
230 Atbu Journal Of Environmental Technology 15966035
231 Atmospheric Chemistry And Physics 16807316
232 Atmospheric Pollution Research 13091042
233 Atom Indonesia 01261568
234 Auditory And Vestibular Research 2423480X
235 Aut Journal Of Civil Engineering 25882899
236 Aut Journal Of Electrical Engineering 20086075
237 Aut Journal Of Mechanical Engineering 25882945
238 Aut Journal Of Modeling And Simulation 20086067
239 Autoimmune Diseases 20900422
240 Avicenna Journal Of Clinical Microbiology And Infection 23830298
241 Avicenna Journal Of Dental Research 20087695
242 Avicenna Journal Of Environmental Health Engineering 24234583
243 Avicenna Journal Of Medical Biochemistry 23454113
244 Avicenna Journal Of Medical Biotechnology 20082835
245 Avicenna Journal Of Neuro Psycho Physiology 23832436
246 Avicenna Journal Of Phytomedicine 22287930
247 A|Z Itu Journal Of Faculty Of Architecture 13028324
248 Azerbaijan Journal Of Mathematics 22186816
249 Azerbaijan Medical Journal 00052523
250 Azerbaijan Pharmaceutical And Pharmacotherapy Journal 19941951
251 Bahrain Medical Bulletin 10128298
252 Başkent University Journal Of Education 21483485
253 Bali Medical Journal 20891180
254 Balkan Medical Journal 21463123
255 Banach Journal Of Mathematical Analysis 17358787
256 Bangladesh Journal Of Bioethics 22269231
257 Bangladesh Journal Of Botany 02535416
258 Bangladesh Journal Of Medical Science 22234721
259 Bangladesh Journal Of Pharmacology 1991007X
260 Bangladesh Journal Of Plant Taxonomy 10282092
261 Bangladesh Medical Research Council Bulletin 03779238
262 Basic And Clinical Neuroscience 2008126X
263 Beirut Journal Of Policy And Society
264 Belleten 00414255
265 Bilgi Dunyasi 13023217
266 Bilig 13010549
267 Biochemia Medica 13300962
268 Biochemistry Research International 20902247
269 Biodiversitas, Journal Of Biological Diversity 1412033X
270 Biogeosciences 17264170
271 Bioimpacts 22285652
272 Biological Procedures Online 14809222
273 Biomacromolecular Journal
274 Biomedica 01204157
275 Biomedical Imaging And Intervention Journal 18235530
276 Bioscience Research 18119506
277 Biotechnology And Health Sciences 23830271
278 Biotropia, The Southeast Asian Journal Of Tropical Biology 02156334
279 Bmc Biology 17417007
280 Bmc Cancer 14712407
281 Bmc Genomics 14712164
282 Bmc Medical Genomics 17558794
283 Bmc Medicine 17417015
284 Boğaziçi University Journal Of Education
285 Bogazici Journal 13009583
286 Botanica Lithuanica 13921665
287 Brunei International Medical Journal 15605876
288 Bulletin De L'Institut National Des Sciences Et Technologies De La Mer De Salammbo 03300080
289 Bulletin De L’Institut Scientifique, Section Sciences De La Terre 11146834
290 Bulletin De L'Institut Scientifiques, Section Sciences De La Vie 11148500
291 Bulletin D'Études Orientales 02531623
292 Bulletin Of Chemical Reaction Engineering And Catalysis 19782993
293 Bulletin Of Clinical Psychopharmacology 10177833
294 Bulletin Of Education And Research 05557747
295 Bulletin Of Electrical Engineering And Informatics 20893191
296 Bulletin Of Emergency And Trauma 23222522
297 Bulletin Of Faculty Of Pharmacy, Cairo University 11100931
298 Bulletin Of Microbiology 03749096
299 Bulletin Of Pharmaceutical Sciences, Assiut University 11100052
300 Bulletin Of The Geological Society Of Malaysia 01266187
301 Bulletin Of The Iranian Mathematical Society 1017060X
302 Bulletin Of The Malaysian Mathematical Sciences Society 01266705
303 Bulletin Of The Mineral Research And Exploration 00264563
304 Bulletin Of The Tethys Geological Society 16874889
305 Bulletin Of The World Health Organization 00429686
306 Ca-A Cancer Journal For Clinicians 00079235
307 Cahiers Ivoiriens D’Études Comparées 23123729
308 Cairo University Journal For Environmental Sciences 16872266
309 Cankiri Karatekin University Journal Of The Faculty Of Economics And Administrative Sciences 13085549
310 Cardiology Research And Practice 20908016
311 Cardiovascular And Hematological Agents In Medicinal Chemistry 18715257
312 Cardiovascular And Hematological Disorders - Drug Targets 1871529X
313 Cardiovascular Diabetology 14752840
314 Cardiovascular Psychiatry And Neurology 20900163
315 Case Reports In Clinical Practice 25382683
316 Caspian Journal Of Dental Research 22519890
317 Caspian Journal Of Environmental Sciences 17353033
318 Caspian Journal Of Internal Medicine 20086164
319 Caspian Journal Of Neurological Sciences 23834307
320 Caspian Journal Of Pediatrics 24234729
321 Categories And General Algebraic Structures With Applications 23455853
322 Celal Bayar University Journal Of Social Sciences 13044796
323 Cell Journal (Yakhteh) 22285806
324 Central Nervous System Agents In Medicinal Chemistry 18715249
325 Chemical Engineering Research Bulletin 03797678
326 Cholesterol 20901283
327 Chronic Diseases Journal 23452226
328 Chronos 16087526
329 Civil Engineering Dimension 14109530
330 Civil Engineering Infrastructures Journal 23222093
331 Civil Engineering Research Magazine 11100990
332 Client-Centered Nursing Care 24764132
333 Climate Of The Past 18149324
334 Clinical Practice And Epidemiology In Mental Health 17450179
335 Cns And Neurological Disorders - Drug Targets 18715273
336 Combinatorial Chemistry And High Throughput Screening 13862073
337 Communication: Research Journal 13037900
338 Communication Theory And Research Journal 21474524
339 Computational Intelligence And Neuroscience 16875265
340 Computational Methods For Differential Equations 23453982
341 Contemporary Analysis And Applied Mathematics 21473730
342 Coğrafya Dergisi 13027212
343 Courrier Du Savoir 11123338
344 Creative Artist: A Journal Of Theatre And Media Studies 20066910
345 Crescent Journal Of Medical And Biological Sciences 21489696
346 Critical Care And Shock 14107767
347 Critical Care Nursing Journal 20083084
348 Critical Care Research And Practice 20901305
349 Crop Breeding Journal 2008868X
350 Cukurova Medical Journal 02505150
351 Cumhuriyet Dental Journal 21462852
352 Cumhuriyet Medical Journal 13050028
353 Cumhuriyet Üniversitesi Sosyal Bilimler Dergisi 13030329
354 Cumhuriyet Nursing Journal 21477817
355 Current Aging Science 18746098
356 Current Alzheimer Research 15672050
357 Current Analytical Chemistry 15734110
358 Current Bioactive Compounds 15734072
359 Current Bioinformatics 15748936
360 Current Cancer Drug Targets 15680096
361 Current Cancer Therapy Reviews 15733947
362 Current Cardiology Reviews 1573403X
363 Current Chemical Biology 22127968
364 Current Clinical Pharmacology 15748847
365 Current Computer-Aided Drug Design 15734099
366 Current Diabetes Reviews 15733998
367 Current Drug Abuse Reviews 18744737
368 Current Drug Delivery 15672018
369 Current Drug Discovery Technologies 15701638
370 Current Drug Metabolism 13892002
371 Current Drug Safety 15748863
372 Current Drug Targets 13894501
373 Current Drug Therapy 15748855
374 Current Enzyme Inhibition 15734080
375 Current Gene Therapy 15665232
376 Current Genomics 13892029
377 Current Gerontology And Geriatrics Research 16877063
378 Current Hiv Research 1570162X
379 Current Hypertension Reviews 15734021
380 Current Immunology Reviews 15733955
381 Current Medical Imaging Reviews 15734056
382 Current Medical Mycology 24233439
383 Current Medicinal Chemistry 09298673
384 Current Molecular Medicine 15665240
385 Current Molecular Pharmacology 18744672
386 Current Nanoscience 15734137
387 Current Neuropharmacology 1570159X
388 Current Neurovascular Research 15672026
389 Current Nutrition And Food Science 15734013
390 Current Organic Chemistry 13852728
391 Current Organic Synthesis 15701794
392 Current Pediatric Reviews 15733963
393 Current Pharmaceutical Analysis 15734129
394 Current Pharmaceutical Biotechnology 13892010
395 Current Pharmaceutical Design 13816128
396 Current Pharmacogenomics And Personalized Medicine 18756921
397 Current Protein And Peptide Science 13892037
398 Current Proteomics 15701646
399 Current Psychiatry Reviews 15734005
400 Current Radiopharmaceuticals 18744710
401 Current Respiratory Medicine Reviews 1573398X
402 Current Rheumatology Reviews 15733971
403 Current Signal Transduction Therapy 15743624
404 Current Stem Cell Research And Therapy 1574888X
405 Current Topics In Medicinal Chemistry 15680266
406 Current Vascular Pharmacology 15701611
407 Current Women'S Health Reviews 15734048
408 Daru Journal Of Pharmaceutical Sciences 15608115
409 Defence S And T Technical Bulletin 19856571
410 Delta Medical College Journal 23076615
411 Deneysel Tıp Araştırma Enstitüsü Dergisidir
412 Dental Research Journal 17353327
413 Depression Research And Treatment 20901321
414 Dergiabant (Aibü Ilahiyat Fakültesi Dergisi) 21480494
415 Dermatology Research And Practice 16876105
416 Desert 20080875
417 Deutsches Ärzteblatt International 18660452
418 Diagnostic And Interventional Radiology 13053825
419 Dicle Medical Journal 13002945
420 Dicle University Journal Of Institute Of Natural And Applied Science 21464693
421 Dicle University Journal Of Social Sciences Institute 13086219
422 Dicle University Journal Of Ziya Gökalp Faculty Of Education 13050060
423 Discrete Dynamics In Nature And Society 10260226
424 Dna Research 13402838
425 Dokuz Eylul University The Journal Of Graduate School Of Social Sciences 13023284
426 Drug Metabolism Letters 18723128
427 Dusunen Adam: The Journal Of Psychiatry And Neurological Sciences 10188681
428 Duzce Medical Journal 1307671X
429 Earth Observation And Geomatics Engineering 25884352
430 Eastern Geographical Review 13027956
431 Eastern Journal Of Medicine 13010883
432 Eastern Mediterranean Health Journal 10203397
433 Ecology And Society 17083087
434 Ecopersia 23222700
435 Edo Journal Of Counselling 20067593
436 Education And Science 13001337
437 Education In Medicine Journal 21801932
438 Educational Awakening: Journal Of The Educational Sciences 16758692
439 Educational Research In Medical Sciences 22520341
440 Educational Sciences: Theory And Practice 13030485
441 Ege Academic Review 1303099X
442 Ege Journal Of Education 13074474
443 Ege Journal Of Fisheries And Aquatic Sciences 13001590
444 Ege Journal Of Medicine 10169113
445 Ege Strategic Research Journal 1309887X
446 Egyptian Informatics Journal 11108665
447 Egyptian Journal Of Agronomy 03793575
448 Egyptian Journal Of Anaesthesia 11101849
449 Egyptian Journal Of Aquatic Biology And Fisheries 11106131
450 Egyptian Journal Of Aquatic Research 16874285
451 Egyptian Journal Of Basic And Applied Physiology 16871146
452 Egyptian Journal Of Basic And Applied Sciences 2314808X
453 Egyptian Journal Of Biological Pest Control 11101768
454 Egyptian Journal Of Biology 11106859
455 Egyptian Journal Of Chemistry 04492285
456 Egyptian Journal Of Forensic Sciences 2090536X
457 Egyptian Journal Of Pure And Applied Sciences 2090231X
458 Egyptian Journal Of Veterinary Science 11100222
459 Egyptian Liver Journal 20906218
460 Ekoloji 13001361
461 Elderly Health Journal 24236179
462 Electronic Journal Of Graph Theory And Applications 23382287
463 Elementary Education Online 13053515
464 Embo Molecular Medicine 17574676
465 Emergency 23454563
466 Emerging Infectious Diseases 10806040
467 Emirates Journal For Engineering Research 10229892
468 Emirates Journal Of Food And Agriculture 2079052X
469 Endocrine, Metabolic And Immune Disorders - Drug Targets 18715303
470 Energy Equipment And Systems 23831111
471 Environmental Energy And Economic Research 25384988
472 Environmental Health Engineering And Management Journal 24233765
473 Environmental Health Perspectives 00916765
474 Environmental Research Letters 17489326
475 Environmental Resources Research 23454318
476 Enzyme Research 20900406
477 Erciyes Medical Journal 1300199X
478 Erciyes University Journal Of Economics And Administrative Sciences 13013688
479 Erciyes University Journal Of The Institute Of Science And Technology 10122354
480 Esteem Academic Journal 16757939
481 Eurasia Journal Of Mathematics, Science And Technology Education 13058215
482 Eurasian Chemico-Technological Journal 15623920
483 Eurasian Journal Of Analytical Chemistry 13063057
484 Eurasian Journal Of Biosciences 13079867
485 Eurasian Journal Of Educational Research 1302597X
486 Eurasian Mathematical Journal 20779879
487 European Cells And Materials 14732262
488 European Journal Of Dentistry 13057456
489 European Journal Of Economic And Political Studies 13076000
490 European Journal Of General Medicine 13043889
491 European Science Editing 02583127
492 Eurosurveillance 15607917
493 Evidence Based Care Journal 20082487
494 Evidence Based Health Policy, Management And Economics 25385070
495 Evolutionary Applications 17524571
496 Experimental And Clinical Transplantation 13040855
497 Experimental And Molecular Medicine 12263613
498 Fe Journal: Feminist 1309128X
499 Florence Nightingale Journal Of Nursing 21474923
500 Fırat Medical Journal 13009818
501 Fırat University Journal Of Social Science 13009702
502 Fırat University Medical Journal Of Health Sciences 13089315
503 Fırat University Veterinary Journal Of Health Sciences 13089323
504 Frontiers In Zoology 17429994
505 Fundamental And Applied Agriculture 25182021
506 Future Of Medical Education Journal 22518347
507 Gadjah Mada International Journal Of Business 14111128
508 Galen Medical Journal 25882767
509 Gas Processing Journal 23223251
510 Gastroenterology And Hepatology From Bed To Bench 20082258
511 Gastroenterology Research And Practice 16876121
512 Gazi Medical Journal 21472092
513 Gazi Türkiyat
514 Gazi University Journal Of Gazi Educational Faculty 13019058
515 Gazi University Journal Of Science 13039709
516 Gaziantep Medical Journal 21483132
517 Gaziantep University Journal Of Social Sciences 13030094
518 Gema Online Journal Of Language Studies 16758021
519 Gene Cell Tissue 23456833
520 General Mathematics Notes 22197184
521 Genetics In The 3rd Millennium 24237159
522 Geografi 22894470
523 Geografia: Malaysian Journal Of Society And Space 21802491
524 Geological Society Of America Bulletin 00167606
525 Geology 00917613
526 Geo-Marine Letters 02760460
527 Geometry And Topology 14653060
528 Geopersia 10161058
529 Geotechnical Testing Journal 01496115
530 Global Journal Al-Thaqafah 22320474
531 Global Journal Of Environmental Science And Management 23833572
532 Gomal Journal Of Medical Sciences 18197973
533 Gulhane Medical Journal 13020471
534 Hacettepe Journal Of Mathematics And Statistics 13035010
535 Hacettepe University Journal Of Education 13005340
536 Hamdard Medicus 02507188
537 Hayati Journal Of Biosciences 19783019
538 Health Education And Health Promotion 23452889
539 Health In Emergencies And Disasters Quarterly 23454210
540 Health Promotion Perspectives 22286497
541 Health Sciences And Diseases 16842782
542 Health, Spirituality And Medical Ethics 23224303
543 Hematology Oncology And Stem Cell Therapy 16583876
544 Hepatitis Monthly 1735143X
545 Herbal Medicines Journal 25382144
546 Hormozgan Medical Journal 24233528
547 Hospital Practices And Research 2476390X
548 Hpb Surgery 08948569
549 Hukuk Araştırmaları Dergisi 21460590
550 Humanitas 16937236
551 Iejme-Mathematics Education 24684945
552 Iium Engineering Journal 1511788X
553 Iium Journal Of Educational Studies 22898085
554 Iium Law Journal 01282530
555 Ikim Journal Of Islam And International Affairs 16754131
556 Ilahiyat Studies 13091719
557 Ilmu Kelautan, Indonesian Journal Of Marine Sciences 08537291
558 Ilorin Journal Of Religious Studies 21417040