فهرست نشریات اصلی پايگاه استنادی علوم جهان اسلام
Fa Ar Fr En

فهرست کل نشریات نشریات فاقد نمایه ISC
کلیدواژه:
جستجو براساس:
فهرست کل نشریات
ردیف عنوان مجله ISSN
1 3l: The Southeast Asian Journal Of English Language Studies 01285157
2 Abant Izzet Baysal University Graduate School Of Social Sciences Journal Of Social Sciences 13030035
3 Abant Izzet Baysal University Journal Of Faculty Of Education 13030493
4 Abstract And Applied Analysis 10853375
5 Academia-Revista Latinoamericana De Administracion 10128255
6 Acta Adriatica 00015113
7 Acta Agriculturae Slovenica 15819175
8 Acta Bioethica 07175906
9 Acta Bioquímica Clínica Latinoamericana 03252957
10 Acta Botanica Brasilica 01023306
11 Acta Botanica Croatica 03650588
12 Acta Botanica Mexicana 01877151
13 Acta Chimica Slovenica 13180207
14 Acta Cirurgica Brasileira 01028650
15 Acta Clinica Croatica 03539466
16 Acta Endocrinologica-Bucharest 18410987
17 Acta Geographica Slovenica 15816613
18 Acta Geologica Polonica 00015709
19 Acta Herpetologica 18279635
20 Acta Histochemica Et Cytochemica 00445991
21 Acta Ichthyologica Et Piscatoria 01371592
22 Acta Informatica Medica 03538109
23 Acta Literaria 07160909
24 Acta Medica 21479488
25 Acta Medica Indonesiana - The Indonesian Journal Of Internal Medicine 01259326
26 Acta Medica Iranica 00446025
27 Acta Medica Portuguesa 0870399X
28 Acta Montanistica Slovaca 13351788
29 Acta Neurobiologiae Experimentalis 00651400
30 Acta Odontologica Turcica
31 Acta Orthopaedica 17453674
32 Acta Orthopaedica Et Traumatologica Turcica 1017995X
33 Acta Ortopedica Brasileira 14137852
34 Acta Palaeontologica Polonica 05677920
35 Acta Paulista De Enfermagem 01032100
36 Acta Pharmaceutica 13300075
37 Acta Physica Polonica B 05874254
38 Acta Protozoologica 00651583
39 Acta Scientiae Veterinariae 16780345
40 Acta Scientiarum. Agronomy 16799275
41 Acta Scientiarum Polonorum Hortorum Cultus 16440692
42 Acta Technologica Agriculturae 13352555
43 Acta Universitatis Agriculturae Et Silviculturae Mendeleianae Brunensis 12118516
44 Acta Veterinaria Brno 00017213
45 Acta Veterinaria-Beograd 05678315
46 Acta Zoologica Academiae Scientiarum Hungaricae 12178837
47 Actas Urologicas Espanolas 02104806
48 Active And Passive Electronic Components 08827516
49 Actualités Juridiques Tunisiennes 03307212
50 Adansonia 12808571
51 Addiction And Health 20084633
52 Advanced Ceramics Progress 24237477
53 Advanced Pharmaceutical Bulletin 22285881
54 Advances In Acoustics And Vibration 16876261
55 Advances In Astronomy 16877969
56 Advances In Bioinformatics 16878027
57 Advances In Civil Engineering 16878086
58 Advances In Condensed Matter Physics 16878108
59 Advances In Decision Sciences 20903359
60 Advances In Difference Equations 16871839
61 Advances In Environmental Technology 24766674
62 Advances In Fuzzy Systems 16877101
63 Advances In Hematology 16879104
64 Advances In High Energy Physics 16877357
65 Advances In Human-Computer Interaction 16875893
66 Advances In Materials Science And Engineering 16878434
67 Advances In Mathematical Physics 16879120
68 Advances In Medical Sciences 18961126
69 Advances In Meteorology 16879309
70 Advances In Multimedia 16875680
71 Advances In Nursing And Midwifery 23833750
72 Advances In Operations Research 16879147
73 Advances In Optical Technologies 16876393
74 Advances In Optoelectronics 1687563X
75 Advances In Pharmacological Sciences 16876334
76 Advances In Physical Chemistry 16877985
77 Advances In Physiology Education 10434046
78 Advances In Railway Engineering, An International Journal 20126598
79 Advances In Tribology 16875915
80 Advances In Urology 16876369
81 Advances In Virology 16878639
82 Aegean Geographical Journal 13005634
83 Afkar Journal Of Aqidah And Islamic Thought 15118819
84 Africa Development 08503907
85 Africa:Ankara University Journal Of African Studies 13018620
86 African Crop Science Journal 10219730
87 African Health Sciences 16806905
88 African Journal Of Biomedical Research 11195096
89 African Journal Of Infectious Diseases 20060165
90 African Journal Of Library, Archives And Information Science 07954778
91 African Journal Of Medicine And Medical Sciences 03093913
92 African Journal Of Reproductive Health 11184841
93 African Journal Of Traditional, Complementary And Alternative Medicines 01896016
94 African Journal Of Urology 11105704
95 African Sociological Review 10274332
96 Afrique Science 1813548X
97 Afyon Kocatepe University Academic Music Research Journal 21494304
98 Afyon Kocatepe University Journal Of Economics And Administrative Sciences 13021966
99 Afyon Kocatepe University Journal Of Science And Engineering 21493367
100 Afyon Kocatepe University Journal Of Social Sciences 13021265
101 Agriculture And Forestry 05545579
102 Agrivita, Journal Of Agricultural Science 01260537
103 Agrociencia 14053195
104 Agronomie Africaine 10152288
105 Aids Research And Treatment 20901240
106 Ain Shams Engineering Journal 20904479
107 Ain Shams Journal Of Anesthesiology 16877934
108 Ain Shams Journal Of Architectural Engineering 16878604
109 Ain Shams Journal Of Civil Engineering 16878590
110 Ain Shams Journal Of Electrical Engineering 16878582
111 Ain Shams Journal Of Engineering Physics And Mathematics 16878620
112 Ain Shams Journal Of Mechanical Engineering 16878612
113 Ain Shams Journal Of Obstetrics And Gynecology 16872193
114 Ain Shams Medical Journal 00022144
115 Akademika 01265008
116 Al-Abhath 9953901112
117 Alam Cipta, International Journal Of Sustainable Tropical Design Research And Practice 18237231
118 Al-Azhar Medical Journal 1100400
119 Albanian Journal Of Agricultural Sciences 22182020
120 Al-Bayan Journal Of Quran And Hadith Studies 22321950
121 Alcohol Research: Current Reviews 21683492
122 Alexandria Engineering Journal 11100168
123 Alexandria Journal Of Medicine 11100834
124 Alexandria Journal Of Veterinary Sciences 11102047
125 Algorithms For Molecular Biology 17487188
126 Al-Jami'Ah: Journal Of Islamic Studies 0126012X
127 Alınteri Journal Of Agricultural Science 13073311
128 Alpha 07164254
129 Al-Raida
130 Al-Shajarah: Journal Of The International Institute Of Islamic Thought And Civilization 13946870
131 American Journal Of Islamic Social Sciences 07426763
132 American Museum Novitates 00030082
133 Anadolu Journal Of Agricultural Sciences 13088750
134 Anadolu Journal Of Educational Sciences International 21464014
135 Anadolu University Journal Of Science And Technology –A Applied Sciences And Engineering 13023160
136 Anadolu University Journal Of Science And Technology –B Theoretical Sciences 21460272
137 Anadolu University Journal Of Science And Technology –C Life Sciences And Biotechnology 21460264
138 Anadolu University Journal Of Social Sciences 13030876
139 Anaesthesia, Pain And Intensive Care 16078322
140 Anales Del Jardin Botanico De Madrid 02111322
141 Analytical And Bioanalytical Chemistry Research 2383093X
142 Analytical And Bioanalytical Electrochemistry ‎20084226
143 Anatolia 05700116
144 Anatolian Journal Of Psychiatry 13026631
145 Anatomical Sciences Journal 17286158
146 Anemia 20901267
147 Anesthesiology And Pain Medicine 22287523
148 Anesthesiology Research And Practice 16876962
149 Ankara Journal Of Health Services 13033735
150 Ankara Law Review 13050575
151 Ankara University Faculty Of Agriculture Journal Of Agricultural Sciences 13007580
152 Ankara University Faculty Of Educational Sciences Journal Of Special Education 13047639
153 Ankara University, Faculty Of Language, History And Geography Journal Of Anthropology 03782891
154 Ankara University Faculty Of Sport Sciences Spormetre 1304284X
155 Ankara University Institute Of Turkish Revolution History Atatürk Yolu Journal 13035290
156 Ankara University Journal Of Environmental Sciences 13091107
157 Ankara University Journal Of Faculty Of Educational Sciences 13013718
158 Ankara University Journal Of Institute Of Social Sciences 21483434
159 Ankara University Journal Of Languages And History-Geography 03782905
160 Annales De Philosophie Et Des Sciences Humanies 10157263
161 Annales Des Sciences De La Santé 24218936
162 Annales Universitatis Mariae Curie-Sklodowska Sectio C Biologia 00662232
163 Annals Of African Medicine 15963519
164 Annals Of Agricultural Science 05701783
165 Annals Of Applied Sport Science 24764981
166 Annals Of Colorectal Research 23225262
167 Annals Of Dentistry, University Of Malaya 01287532
168 Annals Of Functional Analysis 20088752
169 Annals Of King Edward Medical University 20797192
170 Annals Of Military And Health Sciences Research 23831960
171 Annals Of Pakistan Institute Of Medical Sciences 18152287
172 Annals Of Pediatric Surgery 16874137
173 Annals Of Psychology 02129728
174 Annals Of Saudi Medicine 02564947
175 Annals Of The Brazilian Academy Of Sciences 00013765
176 Anthropology Indonesia 1693167X
177 Anti-Cancer Agents In Medicinal Chemistry 18715206
178 Anti-Infective Agents 22113525
179 Anti-Inflammatory And Anti-Allergy Agents In Medicinal Chemistry 18715230
180 Applied And Computational Mathematics 16833511
181 Applied And Environmental Soil Science 16877667
182 Applied Food Biotechnology 23455357
183 Applied Research On English Language 22520198
184 Arab Journal Of Gastroenterology 16871979
185 Arab Journal Of Urology 2090598X
186 Arabian Journal Of Chemistry 18785352
187 Archives De L'Institut Pasteur De Tunis 00202509
188 Archives Of Anesthesiology And Critical Care 24235849
189 Archives Of Cardiovascular Imaging 23225327
190 Archives Of Clinical Infectious Diseases 17355109
191 Archives Of Hygiene Sciences 22519203
192 Archives Of Iranian Medicine 10292977
193 Archives Of Neuropsychiatry 13000667
194 Archives Of Neuroscience 23223944
195 Archives Of Occupational Health 25883070
196 Archives Of Pediatric Infectious Diseases 23221828
197 Archives Of Razi Institute 03653439
198 Archives Of Rheumatology 13090291
199 Archives Of The Turkish Society Of Cardiology 10165169
200 Archives Of Trauma Research 2251953X
201 Ağri-The Journal Of The Turkish Society Of Algology 13000012
202 Arpn Journal Of Engineering And Applied Sciences 18196608
203 Art-Sanat 21483542
204 Arya Atherosclerosis 17353955
205 Asean Journal Of Psychiatry 22317805
206 Asean Journal Of Teaching And Learning In Higher Education 19855826
207 Asean Marketing Journal 20855044
208 Asia Oceania Journal Of Nuclear Medicine And Biology 23225718
209 Asia Pacific Journal Of Educators And Education 21803463
210 Asia Pacific Journal Of Medical Toxicology 23222611
211 Asian Academy Of Management Journal 13942603
212 Asian Academy Of Management Journal Of Accounting And Finance 18234992
213 Asian Fisheries Science Journal 01166514
214 Asian Journal Of Business And Accounting 19854064
215 Asian Journal Of Civil Engineering 15630854
216 Asian Journal Of English Language And Pedagogy 18236820
217 Asian Journal Of Environment-Behaviour Studies 13940384
218 Asian Journal Of Sports Medicine 2008000X
219 Asian Journal Of University Education 18237797
220 Asian Myrmecology 19851944
221 Asia-Pacific Journal Of Information Technology And Multimedia 22892192
222 Asia-Pacific Journal Of Molecular Biology And Biotechnology 01287451
223 Asiatic: Iium Journal Of English Language And Literature 19853106
224 Asm Science Journal 18236782
225 Atatürk University Journal Of Veterinary Sciences 21479615
226 Atbu Journal Of Environmental Technology 15966035
227 Atmospheric Pollution Research 13091042
228 Auditory And Vestibular Research 2423480X
229 Aut Journal Of Civil Engineering 25882899
230 Aut Journal Of Electrical Engineering 20086075
231 Aut Journal Of Mechanical Engineering 25882945
232 Aut Journal Of Modeling And Simulation 20086067
233 Autoimmune Diseases 20900422
234 Avicenna Journal Of Clinical Microbiology And Infection 23830298
235 Avicenna Journal Of Dental Research 20087695
236 Avicenna Journal Of Environmental Health Engineering 24234583
237 Avicenna Journal Of Medical Biochemistry 23454113
238 Avicenna Journal Of Medical Biotechnology 20082835
239 Avicenna Journal Of Neuro Psycho Physiology 23832436
240 Avicenna Journal Of Phytomedicine 22287930
241 A|Z Itu Journal Of Faculty Of Architecture 13028324
242 Azerbaijan Journal Of Mathematics 22186816
243 Azerbaijan Medical Journal 00052523
244 Azerbaijan Pharmaceutical And Pharmacotherapy Journal 19941951
245 Bahrain Medical Bulletin 10128298
246 Başkent University Journal Of Education 21483485
247 Bali Medical Journal 20891180
248 Balkan Medical Journal 21463123
249 Banach Journal Of Mathematical Analysis 17358787
250 Bangladesh Journal Of Bioethics 22269231
251 Bangladesh Journal Of Botany 02535416
252 Bangladesh Journal Of Medical Science 22234721
253 Bangladesh Journal Of Pharmacology 1991007X
254 Bangladesh Journal Of Plant Taxonomy 10282092
255 Bangladesh Medical Research Council Bulletin 03779238
256 Basic And Clinical Neuroscience 2008126X
257 Beirut Journal Of Policy And Society
258 Belleten 00414255
259 Bilgi Dunyasi 13023217
260 Bilig 13010549
261 Biochemistry Research International 20902247
262 Biodiversitas, Journal Of Biological Diversity 1412033X
263 Bioimpacts 22285652
264 Biomacromolecular Journal
265 Biomedica 01204157
266 Biomedical Imaging And Intervention Journal 18235530
267 Bioscience Research 18119506
268 Biotechnology And Health Sciences 23830271
269 Biotropia, The Southeast Asian Journal Of Tropical Biology 02156334
270 Boğaziçi University Journal Of Education
271 Bogazici Journal 13009583
272 Botanica Lithuanica 13921665
273 Brunei International Medical Journal 15605876
274 Bulletin De L'Institut National Des Sciences Et Technologies De La Mer De Salammbo 03300080
275 Bulletin De L’Institut Scientifique, Section Sciences De La Terre 11146834
276 Bulletin De L'Institut Scientifiques, Section Sciences De La Vie 11148500
277 Bulletin D'Études Orientales 02531623
278 Bulletin Of Chemical Reaction Engineering And Catalysis 19782993
279 Bulletin Of Clinical Psychopharmacology 10177833
280 Bulletin Of Education And Research 05557747
281 Bulletin Of Emergency And Trauma 23222522
282 Bulletin Of Faculty Of Pharmacy, Cairo University 11100931
283 Bulletin Of Microbiology 03749096
284 Bulletin Of Pharmaceutical Sciences, Assiut University 11100052
285 Bulletin Of The Iranian Mathematical Society 1017060X
286 Bulletin Of The Malaysian Mathematical Sciences Society 01266705
287 Bulletin Of The Tethys Geological Society 16874889
288 Cahiers Ivoiriens D’Études Comparées 23123729
289 Cairo University Journal For Environmental Sciences 16872266
290 Cankiri Karatekin University Journal Of The Faculty Of Economics And Administrative Sciences 13085549
291 Cardiology Research And Practice 20908016
292 Cardiovascular And Hematological Agents In Medicinal Chemistry 18715257
293 Cardiovascular And Hematological Disorders - Drug Targets 1871529X
294 Cardiovascular Psychiatry And Neurology 20900163
295 Case Reports In Clinical Practice 25382683
296 Caspian Journal Of Dental Research 22519890
297 Caspian Journal Of Environmental Sciences 17353033
298 Caspian Journal Of Internal Medicine 20086164
299 Caspian Journal Of Neurological Sciences 23834307
300 Caspian Journal Of Pediatrics 24234729
301 Categories And General Algebraic Structures With Applications 23455853
302 Celal Bayar University Journal Of Social Sciences 13044796
303 Cell Journal (Yakhteh) 22285806
304 Central Nervous System Agents In Medicinal Chemistry 18715249
305 Chemical Engineering Research Bulletin 03797678
306 Cholesterol 20901283
307 Chronic Diseases Journal 23452226
308 Chronos 16087526
309 Civil Engineering Dimension 14109530
310 Civil Engineering Infrastructures Journal 23222093
311 Civil Engineering Research Magazine 11100990
312 Client-Centered Nursing Care 24764132
313 Clinical Practice And Epidemiology In Mental Health 17450179
314 Cns And Neurological Disorders - Drug Targets 18715273
315 Combinatorial Chemistry And High Throughput Screening 13862073
316 Communication: Research Journal 13037900
317 Communication Theory And Research Journal 21474524
318 Computational Intelligence And Neuroscience 16875265
319 Computational Methods For Differential Equations 23453982
320 Contemporary Analysis And Applied Mathematics 21473730
321 Coğrafya Dergisi 13027212
322 Courrier Du Savoir 11123338
323 Creative Artist: A Journal Of Theatre And Media Studies 20066910
324 Crescent Journal Of Medical And Biological Sciences 21489696
325 Critical Care And Shock 14107767
326 Critical Care Nursing Journal 20083084
327 Critical Care Research And Practice 20901305
328 Crop Breeding Journal 2008868X
329 Cukurova Medical Journal 02505150
330 Cumhuriyet Dental Journal 21462852
331 Cumhuriyet Medical Journal 13050028
332 Cumhuriyet Üniversitesi Sosyal Bilimler Dergisi 13030329
333 Cumhuriyet Nursing Journal 21477817
334 Current Aging Science 18746098
335 Current Alzheimer Research 15672050
336 Current Analytical Chemistry 15734110
337 Current Bioactive Compounds 15734072
338 Current Bioinformatics 15748936
339 Current Cancer Drug Targets 15680096
340 Current Cancer Therapy Reviews 15733947
341 Current Cardiology Reviews 1573403X
342 Current Chemical Biology 22127968
343 Current Clinical Pharmacology 15748847
344 Current Computer-Aided Drug Design 15734099
345 Current Diabetes Reviews 15733998
346 Current Drug Abuse Reviews 18744737
347 Current Drug Delivery 15672018
348 Current Drug Discovery Technologies 15701638
349 Current Drug Metabolism 13892002
350 Current Drug Safety 15748863
351 Current Drug Targets 13894501
352 Current Drug Therapy 15748855
353 Current Enzyme Inhibition 15734080
354 Current Gene Therapy 15665232
355 Current Genomics 13892029
356 Current Gerontology And Geriatrics Research 16877063
357 Current Hiv Research 1570162X
358 Current Hypertension Reviews 15734021
359 Current Immunology Reviews 15733955
360 Current Medical Imaging Reviews 15734056
361 Current Medical Mycology 24233439
362 Current Medicinal Chemistry 09298673
363 Current Molecular Medicine 15665240
364 Current Molecular Pharmacology 18744672
365 Current Nanoscience 15734137
366 Current Neuropharmacology 1570159X
367 Current Neurovascular Research 15672026
368 Current Nutrition And Food Science 15734013
369 Current Organic Chemistry 13852728
370 Current Organic Synthesis 15701794
371 Current Pediatric Reviews 15733963
372 Current Pharmaceutical Analysis 15734129
373 Current Pharmaceutical Biotechnology 13892010
374 Current Pharmaceutical Design 13816128
375 Current Pharmacogenomics And Personalized Medicine 18756921
376 Current Protein And Peptide Science 13892037
377 Current Proteomics 15701646
378 Current Psychiatry Reviews 15734005
379 Current Radiopharmaceuticals 18744710
380 Current Respiratory Medicine Reviews 1573398X
381 Current Rheumatology Reviews 15733971
382 Current Signal Transduction Therapy 15743624
383 Current Stem Cell Research And Therapy 1574888X
384 Current Topics In Medicinal Chemistry 15680266
385 Current Vascular Pharmacology 15701611
386 Current Women'S Health Reviews 15734048
387 Daru Journal Of Pharmaceutical Sciences 15608115
388 Defence S And T Technical Bulletin 19856571
389 Delta Medical College Journal 23076615
390 Deneysel Tıp Araştırma Enstitüsü Dergisidir
391 Dental Research Journal 17353327
392 Depression Research And Treatment 20901321
393 Dergiabant (Aibü Ilahiyat Fakültesi Dergisi) 21480494
394 Dermatology Research And Practice 16876105
395 Desert 20080875
396 Diagnostic And Interventional Radiology 13053825
397 Dicle Medical Journal 13002945
398 Dicle University Journal Of Institute Of Natural And Applied Science 21464693
399 Dicle University Journal Of Social Sciences Institute 13086219
400 Dicle University Journal Of Ziya Gökalp Faculty Of Education 13050060
401 Discrete Dynamics In Nature And Society 10260226
402 Dokuz Eylul University The Journal Of Graduate School Of Social Sciences 13023284
403 Drug Metabolism Letters 18723128
404 Dusunen Adam: The Journal Of Psychiatry And Neurological Sciences 10188681
405 Duzce Medical Journal 1307671X
406 Eastern Geographical Review 13027956
407 Eastern Journal Of Medicine 13010883
408 Eastern Mediterranean Health Journal 10203397
409 Ecopersia 23222700
410 Edo Journal Of Counselling 20067593
411 Education And Science 13001337
412 Education In Medicine Journal 21801932
413 Educational Awakening: Journal Of The Educational Sciences 16758692
414 Educational Research In Medical Sciences 22520341
415 Educational Sciences: Theory And Practice 13030485
416 Ege Academic Review 1303099X
417 Ege Journal Of Education 13074474
418 Ege Journal Of Fisheries And Aquatic Sciences 13001590
419 Ege Journal Of Medicine 10169113
420 Ege Strategic Research Journal 1309887X
421 Egyptian Informatics Journal 11108665
422 Egyptian Journal Of Agronomy 03793575
423 Egyptian Journal Of Anaesthesia 11101849
424 Egyptian Journal Of Aquatic Biology And Fisheries 11106131
425 Egyptian Journal Of Aquatic Research 16874285
426 Egyptian Journal Of Basic And Applied Physiology 16871146
427 Egyptian Journal Of Basic And Applied Sciences 2314808X
428 Egyptian Journal Of Biological Pest Control 11101768
429 Egyptian Journal Of Biology 11106859
430 Egyptian Journal Of Pure And Applied Sciences 2090231X
431 Egyptian Journal Of Veterinary Science 11100222
432 Ekoloji 13001361
433 Elderly Health Journal 24236179
434 Electronic Journal Of Graph Theory And Applications 23382287
435 Elementary Education Online 13053515
436 El-Tawassol 11114932
437 Emergency 23454563
438 Emirates Journal For Engineering Research 10229892
439 Emirates Journal Of Food And Agriculture 2079052X
440 Endocrine, Metabolic And Immune Disorders - Drug Targets 18715303
441 Energy Equipment And Systems 23831111
442 Environmental Health Engineering And Management Journal 24233765
443 Environmental Resources Research 23454318
444 Enzyme Research 20900406
445 Erciyes Medical Journal 1300199X
446 Erciyes University Journal Of Economics And Administrative Sciences 13013688
447 Erciyes University Journal Of The Institute Of Science And Technology 10122354
448 Esteem Academic Journal 16757939
449 Eurasia Journal Of Mathematics, Science And Technology Education 13058215
450 Eurasian Chemico-Technological Journal 15623920
451 Eurasian Journal Of Analytical Chemistry 13063057
452 Eurasian Journal Of Biosciences 13079867
453 Eurasian Journal Of Educational Research 1302597X
454 Eurasian Mathematical Journal 20779879
455 European Journal Of Dentistry 13057456
456 European Journal Of Economic And Political Studies 13076000
457 European Journal Of General Medicine 13043889
458 European Science Editing 02583127
459 Evidence Based Care Journal 20082487
460 Evidence Based Health Policy, Management And Economics 25385070
461 Experimental And Clinical Transplantation 13040855
462 Fe Journal: Feminist 1309128X
463 Florence Nightingale Journal Of Nursing 21474923
464 Fırat Medical Journal 13009818
465 Fırat University Journal Of Social Science 13009702
466 Fırat University Medical Journal Of Health Sciences 13089315
467 Fırat University Veterinary Journal Of Health Sciences 13089323
468 Fundamental And Applied Agriculture 25182021
469 Future Of Medical Education Journal 22518347
470 Gadjah Mada International Journal Of Business 14111128
471 Galen Medical Journal 25882767
472 Gas Processing Journal 23223251
473 Gastroenterology And Hepatology From Bed To Bench 20082258
474 Gastroenterology Research And Practice 16876121
475 Gazi Medical Journal 21472092
476 Gazi Türkiyat
477 Gazi University Journal Of Gazi Educational Faculty 13019058
478 Gazi University Journal Of Science 13039709
479 Gaziantep Medical Journal 21483132
480 Gaziantep University Journal Of Social Sciences 13030094
481 Gema Online Journal Of Language Studies 16758021
482 Gene Cell Tissue 23456833
483 General Mathematics Notes 22197184
484 Genetics In The 3rd Millennium 24237159
485 Geografia: Malaysian Journal Of Society And Space 21802491
486 Geological Society Of America Bulletin 00167606
487 Geology 00917613
488 Geopersia 10161058
489 Global Journal Al-Thaqafah 22320474
490 Global Journal Of Environmental Science And Management 23833572
491 Gomal Journal Of Medical Sciences 18197973
492 Gulhane Medical Journal 13020471
493 Hacettepe Journal Of Mathematics And Statistics 13035010
494 Hacettepe University Journal Of Education 13005340
495 Hamdard Medicus 02507188
496 Hayati Journal Of Biosciences 19783019
497 Health Education And Health Promotion 23452889
498 Health In Emergencies And Disasters Quarterly 23454210
499 Health Promotion Perspectives 22286497
500 Health Sciences And Diseases 16842782
501 Health, Spirituality And Medical Ethics 23224303
502 Hematology Oncology And Stem Cell Therapy 16583876
503 Hepatitis Monthly 1735143X
504 Hormozgan Medical Journal 24233528
505 Hospital Practices And Research 2476390X
506 Hpb Surgery 08948569
507 Hukuk Araştırmaları Dergisi 21460590
508 Humanitas 16937236
509 Iejme-Mathematics Education 24684945
510 Iium Engineering Journal 1511788X
511 Iium Journal Of Educational Studies 22898085
512 Iium Law Journal 01282530
513 Ikim Journal Of Islam And International Affairs 16754131
514 Ilmu Kelautan, Indonesian Journal Of Marine Sciences 08537291
515 Ilorin Journal Of Religious Studies 21417040
516 Immunology, Endocrine And Metabolic Agents In Medicinal Chemistry 18715222
517 Indonesian Journal Of Applied Linguistics 23019468
518 Indonesian Journal Of Chemistry 14119420
519 Indonesian Journal Of Electrical Engineering And Informatics 20893272
520 Indonesian Journal Of Islam And Muslim Societies 20891490
521 Indonesian Journal On Geoscience 23559314
522 Infection, Epidemiology And Microbiology 23222298
523 Infectious Diseases In Obstetrics And Gynecology 10647449
524 Infectious Disorders – Drug Targets 18715265
525 Insight Turkey 1302177X
526 Institutions And Economies 22321640
527 Intellectual Discourse 01284878
528 Interdisciplinary Journal Of Virtual Learning In Medical Sciences 24767263
529 Interdisciplinary Perspectives On Infectious Diseases 1687708X
530 International Aquatic Research 20084935
531 International Archives Of Health Sciences 23832568
532 International Cardiovascular Research Journal 22519130
533 International Clinical Neuroscience Journal 23832096
534 International Economic Studies 20089643
535 International Electronic Journal Of Elementary Education 13079298
536 International Food Research Journal 19854668
537 International Journal Of Administrative Science And Organization 08543844
538 International Journal Of Advanced Design And Manufacturing Technology 22520406
539 International Journal Of Advanced Structural Engineering 20083556
540 International Journal Of Advances In Soft Computing And Its Applications 20748523
541 International Journal Of Aerospace Engineering 16875966
542 International Journal Of Agricultural Management And Development 21595852
543 International Journal Of Agriculture And Biology 15608530
544 International Journal Of Alanya Faculty Of Business 13091522
545 International Journal Of Alzheimer'S Disease 20908024
546 International Journal Of Analytical Chemistry 16878760
547 International Journal Of Antennas And Propagation 16875869
548 International Journal Of Applied And Computational Mathematics 23495103
549 International Journal Of Applied Behavioral Sciences 23834129
550 International Journal Of Applied Linguistics And English Literature 22003592
551 International Journal Of Aquatic Biology 23830956
552 International Journal Of Arabic-English Studies 16800982
553 International Journal Of Architectural Engineering And Urban Planning 22287337
554 International Journal Of Architectural Research 19946961
555 International Journal Of Asia Pacific Studies 18236243
556 International Journal Of Assessment And Evaluation In Education 22321926
557 International Journal Of Automotive And Mechanical Engineering 22298649
558 International Journal Of Automotive Engineering 20089899
559 International Journal Of Basic Science In Medicine 2476664X
560 International Journal Of Behavioral Sciences 23221194
561 International Journal Of Biomaterials 16878787
562 International Journal Of Biomedical Imaging 16874188
563 International Journal Of Business And Development Studies 2008448X
564 International Journal Of Business And Society 15116670
565 International Journal Of Business And Technopreneurship 22317090
566 International Journal Of Cancer Management 20082398
567 International Journal Of Cell Biology 16878876
568 International Journal Of Chemical Engineering 1687806X
569 International Journal Of China Studies 21803250
570 International Journal Of Civil Engineering 17350522
571 International Journal Of Coastal And Offshore Engineering 25382667
572 International Journal Of Communication Networks And Information Security 20760930
573 International Journal Of Community Based Nursing And Midwifery 23222476
574 International Journal Of Computer Games Technology 16877047
575 International Journal Of Corrosion 16879325
576 International Journal Of Dentistry 16878728
577 International Journal Of Differential Equations 16879643
578 International Journal Of Digital Multimedia Broadcasting 16877578
579 International Journal Of Early Childhood Special Education 13085581
580 International Journal Of Ecology 16879708
581