فهرست نشریات اصلی پايگاه استنادی علوم جهان اسلام
Fa Ar Fr En

فهرست کل نشریات نشریات فاقد نمایه ISC
کلیدواژه:
جستجو براساس:
فهرست کل نشریات
ردیف عنوان مجله ISSN
1 3l: The Southeast Asian Journal Of English Language Studies 01285157
2 Abant Izzet Baysal University Graduate School Of Social Sciences Journal Of Social Sciences 13030035
3 Abant Izzet Baysal University Journal Of Faculty Of Education 13030493
4 Abstract And Applied Analysis 10853375
5 Academia-Revista Latinoamericana De Administracion 10128255
6 Acta Adriatica 00015113
7 Acta Agriculturae Slovenica 15819175
8 Acta Bioethica 07175906
9 Acta Bioquímica Clínica Latinoamericana 03252957
10 Acta Botanica Brasilica 01023306
11 Acta Botanica Croatica 03650588
12 Acta Botanica Mexicana 01877151
13 Acta Chimica Slovenica 13180207
14 Acta Cirurgica Brasileira 01028650
15 Acta Clinica Croatica 03539466
16 Acta Endocrinologica-Bucharest 18410987
17 Acta Geographica Slovenica 15816613
18 Acta Geologica Polonica 00015709
19 Acta Herpetologica 18279635
20 Acta Histochemica Et Cytochemica 00445991
21 Acta Ichthyologica Et Piscatoria 01371592
22 Acta Informatica Medica 03538109
23 Acta Literaria 07160909
24 Acta Medica 21479488
25 Acta Medica Indonesiana - The Indonesian Journal Of Internal Medicine 01259326
26 Acta Medica Iranica 00446025
27 Acta Medica Portuguesa 0870399X
28 Acta Montanistica Slovaca 13351788
29 Acta Neurobiologiae Experimentalis 00651400
30 Acta Odontologica Turcica
31 Acta Orthopaedica 17453674
32 Acta Orthopaedica Et Traumatologica Turcica 1017995X
33 Acta Ortopedica Brasileira 14137852
34 Acta Palaeontologica Polonica 05677920
35 Acta Paulista De Enfermagem 01032100
36 Acta Pharmaceutica 13300075
37 Acta Physica Polonica B 05874254
38 Acta Protozoologica 00651583
39 Acta Scientiae Veterinariae 16780345
40 Acta Scientiarum. Agronomy 16799275
41 Acta Scientiarum Polonorum Hortorum Cultus 16440692
42 Acta Technologica Agriculturae 13352555
43 Acta Universitatis Agriculturae Et Silviculturae Mendeleianae Brunensis 12118516
44 Acta Veterinaria Brno 00017213
45 Acta Veterinaria-Beograd 05678315
46 Acta Zoologica Academiae Scientiarum Hungaricae 12178837
47 Actas Urologicas Espanolas 02104806
48 Active And Passive Electronic Components 08827516
49 Actualités Juridiques Tunisiennes 03307212
50 Adansonia 12808571
51 Addiction And Health 20084633
52 Advanced Ceramics Progress 24237477
53 Advanced Journal Of Emergency Medicine 2588400X
54 Advanced Pharmaceutical Bulletin 22285881
55 Advances In Acoustics And Vibration 16876261
56 Advances In Astronomy 16877969
57 Advances In Bioinformatics 16878027
58 Advances In Civil Engineering 16878086
59 Advances In Condensed Matter Physics 16878108
60 Advances In Decision Sciences 20903359
61 Advances In Difference Equations 16871839
62 Advances In Environmental Technology 24766674
63 Advances In Fuzzy Systems 16877101
64 Advances In Hematology 16879104
65 Advances In High Energy Physics 16877357
66 Advances In Human-Computer Interaction 16875893
67 Advances In Materials Science And Engineering 16878434
68 Advances In Mathematical Physics 16879120
69 Advances In Medical Sciences 18961126
70 Advances In Meteorology 16879309
71 Advances In Multimedia 16875680
72 Advances In Nursing And Midwifery 23833750
73 Advances In Operations Research 16879147
74 Advances In Optical Technologies 16876393
75 Advances In Optoelectronics 1687563X
76 Advances In Pharmacological Sciences 16876334
77 Advances In Physical Chemistry 16877985
78 Advances In Physiology Education 10434046
79 Advances In Railway Engineering, An International Journal 20126598
80 Advances In Tribology 16875915
81 Advances In Urology 16876369
82 Advances In Virology 16878639
83 Aegean Geographical Journal 13005634
84 Afkar Journal Of Aqidah And Islamic Thought 15118819
85 Africa Development 08503907
86 Africa:Ankara University Journal Of African Studies 13018620
87 African Crop Science Journal 10219730
88 African Health Sciences 16806905
89 African Journal Of Biomedical Research 11195096
90 African Journal Of Infectious Diseases 20060165
91 African Journal Of Library, Archives And Information Science 07954778
92 African Journal Of Medicine And Medical Sciences 03093913
93 African Journal Of Reproductive Health 11184841
94 African Journal Of Traditional, Complementary And Alternative Medicines 01896016
95 African Journal Of Urology 11105704
96 African Sociological Review 10274332
97 Afrique Science 1813548X
98 Afyon Kocatepe University Academic Music Research Journal 21494304
99 Afyon Kocatepe University Journal Of Economics And Administrative Sciences 13021966
100 Afyon Kocatepe University Journal Of Science And Engineering 21493367
101 Afyon Kocatepe University Journal Of Social Sciences 13021265
102 Agriculture And Forestry 05545579
103 Agrivita, Journal Of Agricultural Science 01260537
104 Agrociencia 14053195
105 Agronomie Africaine 10152288
106 Aids Research And Treatment 20901240
107 Ain Shams Engineering Journal 20904479
108 Ain Shams Journal Of Anesthesiology 16877934
109 Ain Shams Journal Of Architectural Engineering 16878604
110 Ain Shams Journal Of Civil Engineering 16878590
111 Ain Shams Journal Of Electrical Engineering 16878582
112 Ain Shams Journal Of Engineering Physics And Mathematics 16878620
113 Ain Shams Journal Of Mechanical Engineering 16878612
114 Ain Shams Journal Of Obstetrics And Gynecology 16872193
115 Ain Shams Medical Journal 00022144
116 Akademika 01265008
117 Al-Abhath 9953901112
118 Alam Cipta, International Journal Of Sustainable Tropical Design Research And Practice 18237231
119 Al-Azhar Medical Journal 1100400
120 Albanian Journal Of Agricultural Sciences 22182020
121 Al-Bayan Journal Of Quran And Hadith Studies 22321950
122 Alcohol Research: Current Reviews 21683492
123 Alexandria Engineering Journal 11100168
124 Alexandria Journal Of Medicine 11100834
125 Alexandria Journal Of Veterinary Sciences 11102047
126 Algorithms For Molecular Biology 17487188
127 Al-Jami'Ah: Journal Of Islamic Studies 0126012X
128 Alınteri Journal Of Agricultural Science 13073311
129 Alpha 07164254
130 Al-Raida
131 Al-Shajarah: Journal Of The International Institute Of Islamic Thought And Civilization 13946870
132 American Journal Of Islamic Social Sciences 07426763
133 American Museum Novitates 00030082
134 Anadolu Journal Of Agricultural Sciences 13088750
135 Anadolu Journal Of Educational Sciences International 21464014
136 Anadolu University Journal Of Science And Technology –A Applied Sciences And Engineering 13023160
137 Anadolu University Journal Of Science And Technology –B Theoretical Sciences 21460272
138 Anadolu University Journal Of Science And Technology –C Life Sciences And Biotechnology 21460264
139 Anadolu University Journal Of Social Sciences 13030876
140 Anaesthesia, Pain And Intensive Care 16078322
141 Anales Del Jardin Botanico De Madrid 02111322
142 Analytical And Bioanalytical Chemistry Research 2383093X
143 Analytical And Bioanalytical Electrochemistry ‎20084226
144 Anatolia 05700116
145 Anatolian Journal Of Psychiatry 13026631
146 Anatomical Sciences Journal 17286158
147 Anemia 20901267
148 Anesthesiology And Pain Medicine 22287523
149 Anesthesiology Research And Practice 16876962
150 Ankara Journal Of Health Services 13033735
151 Ankara Law Review 13050575
152 Ankara University Faculty Of Agriculture Journal Of Agricultural Sciences 13007580
153 Ankara University Faculty Of Educational Sciences Journal Of Special Education 13047639
154 Ankara University, Faculty Of Language, History And Geography Journal Of Anthropology 03782891
155 Ankara University Faculty Of Sport Sciences Spormetre 1304284X
156 Ankara University Institute Of Turkish Revolution History Atatürk Yolu Journal 13035290
157 Ankara University Journal Of Environmental Sciences 13091107
158 Ankara University Journal Of Faculty Of Educational Sciences 13013718
159 Ankara University Journal Of Institute Of Social Sciences 21483434
160 Ankara University Journal Of Languages And History-Geography 03782905
161 Annales De Philosophie Et Des Sciences Humanies 10157263
162 Annales Des Sciences De La Santé 24218936
163 Annales Universitatis Mariae Curie-Sklodowska Sectio C Biologia 00662232
164 Annals Of African Medicine 15963519
165 Annals Of Agricultural Science 05701783
166 Annals Of Applied Sport Science 24764981
167 Annals Of Colorectal Research 23225262
168 Annals Of Dentistry, University Of Malaya 01287532
169 Annals Of Functional Analysis 20088752
170 Annals Of King Edward Medical University 20797192
171 Annals Of Military And Health Sciences Research 23831960
172 Annals Of Pakistan Institute Of Medical Sciences 18152287
173 Annals Of Pediatric Surgery 16874137
174 Annals Of Psychology 02129728
175 Annals Of Saudi Medicine 02564947
176 Annals Of The Brazilian Academy Of Sciences 00013765
177 Anthropology Indonesia 1693167X
178 Anti-Cancer Agents In Medicinal Chemistry 18715206
179 Anti-Infective Agents 22113525
180 Anti-Inflammatory And Anti-Allergy Agents In Medicinal Chemistry 18715230
181 Applied And Computational Mathematics 16833511
182 Applied And Environmental Soil Science 16877667
183 Applied Food Biotechnology 23455357
184 Applied Research On English Language 22520198
185 Arab Journal Of Gastroenterology 16871979
186 Arab Journal Of Urology 2090598X
187 Arabian Journal Of Chemistry 18785352
188 Archives De L'Institut Pasteur De Tunis 00202509
189 Archives Of Anesthesiology And Critical Care 24235849
190 Archives Of Cardiovascular Imaging 23225327
191 Archives Of Clinical Infectious Diseases 17355109
192 Archives Of Hygiene Sciences 22519203
193 Archives Of Iranian Medicine 10292977
194 Archives Of Neuropsychiatry 13000667
195 Archives Of Neuroscience 23223944
196 Archives Of Occupational Health 25883070
197 Archives Of Pediatric Infectious Diseases 23221828
198 Archives Of Razi Institute 03653439
199 Archives Of Rheumatology 13090291
200 Archives Of The Turkish Society Of Cardiology 10165169
201 Archives Of Trauma Research 2251953X
202 Ağri-The Journal Of The Turkish Society Of Algology 13000012
203 Arpn Journal Of Engineering And Applied Sciences 18196608
204 Art-Sanat 21483542
205 Arya Atherosclerosis 17353955
206 Asean Journal Of Chemical Engineering 16554418
207 Asean Journal Of Psychiatry 22317805
208 Asean Journal Of Teaching And Learning In Higher Education 19855826
209 Asean Marketing Journal 20855044
210 Asia Oceania Journal Of Nuclear Medicine And Biology 23225718
211 Asia Pacific Journal Of Educators And Education 21803463
212 Asia Pacific Journal Of Medical Toxicology 23222611
213 Asian Academy Of Management Journal 13942603
214 Asian Academy Of Management Journal Of Accounting And Finance 18234992
215 Asian Fisheries Science Journal 01166514
216 Asian Journal Of Business And Accounting 19854064
217 Asian Journal Of Civil Engineering 15630854
218 Asian Journal Of English Language And Pedagogy 22898689
219 Asian Journal Of Environment-Behaviour Studies 13940384
220 Asian Journal Of Sports Medicine 2008000X
221 Asian Journal Of University Education 18237797
222 Asian Myrmecology 19851944
223 Asia-Pacific Journal Of Information Technology And Multimedia 22892192
224 Asia-Pacific Journal Of Molecular Biology And Biotechnology 01287451
225 Asiatic: Iium Journal Of English Language And Literature 19853106
226 Asm Science Journal 18236782
227 Atatürk University Journal Of Veterinary Sciences 21479615
228 Atbu Journal Of Environmental Technology 15966035
229 Atmospheric Pollution Research 13091042
230 Auditory And Vestibular Research 2423480X
231 Aut Journal Of Civil Engineering 25882899
232 Aut Journal Of Electrical Engineering 20086075
233 Aut Journal Of Mechanical Engineering 25882945
234 Aut Journal Of Modeling And Simulation 20086067
235 Autoimmune Diseases 20900422
236 Avicenna Journal Of Clinical Microbiology And Infection 23830298
237 Avicenna Journal Of Dental Research 20087695
238 Avicenna Journal Of Environmental Health Engineering 24234583
239 Avicenna Journal Of Medical Biochemistry 23454113
240 Avicenna Journal Of Medical Biotechnology 20082835
241 Avicenna Journal Of Neuro Psycho Physiology 23832436
242 Avicenna Journal Of Phytomedicine 22287930
243 A|Z Itu Journal Of Faculty Of Architecture 13028324
244 Azerbaijan Journal Of Mathematics 22186816
245 Azerbaijan Medical Journal 00052523
246 Azerbaijan Pharmaceutical And Pharmacotherapy Journal 19941951
247 Bahrain Medical Bulletin 10128298
248 Başkent University Journal Of Education 21483485
249 Bali Medical Journal 20891180
250 Balkan Medical Journal 21463123
251 Banach Journal Of Mathematical Analysis 17358787
252 Bangladesh Journal Of Bioethics 22269231
253 Bangladesh Journal Of Botany 02535416
254 Bangladesh Journal Of Medical Science 22234721
255 Bangladesh Journal Of Pharmacology 1991007X
256 Bangladesh Journal Of Plant Taxonomy 10282092
257 Bangladesh Medical Research Council Bulletin 03779238
258 Basic And Clinical Neuroscience 2008126X
259 Beirut Journal Of Policy And Society
260 Belleten 00414255
261 Bilgi Dunyasi 13023217
262 Bilig 13010549
263 Biochemistry Research International 20902247
264 Biodiversitas, Journal Of Biological Diversity 1412033X
265 Bioimpacts 22285652
266 Biomacromolecular Journal
267 Biomedica 01204157
268 Biomedical Imaging And Intervention Journal 18235530
269 Bioscience Research 18119506
270 Biotechnology And Health Sciences 23830271
271 Biotropia, The Southeast Asian Journal Of Tropical Biology 02156334
272 Boğaziçi University Journal Of Education
273 Bogazici Journal 13009583
274 Botanica Lithuanica 13921665
275 Brunei International Medical Journal 15605876
276 Bulletin De L'Institut National Des Sciences Et Technologies De La Mer De Salammbo 03300080
277 Bulletin De L’Institut Scientifique, Section Sciences De La Terre 11146834
278 Bulletin De L'Institut Scientifiques, Section Sciences De La Vie 11148500
279 Bulletin D'Études Orientales 02531623
280 Bulletin Of Chemical Reaction Engineering And Catalysis 19782993
281 Bulletin Of Clinical Psychopharmacology 10177833
282 Bulletin Of Education And Research 05557747
283 Bulletin Of Electrical Engineering And Informatics 20893191
284 Bulletin Of Emergency And Trauma 23222522
285 Bulletin Of Faculty Of Pharmacy, Cairo University 11100931
286 Bulletin Of Microbiology 03749096
287 Bulletin Of Pharmaceutical Sciences, Assiut University 11100052
288 Bulletin Of The Geological Society Of Malaysia 01266187
289 Bulletin Of The Iranian Mathematical Society 1017060X
290 Bulletin Of The Malaysian Mathematical Sciences Society 01266705
291 Bulletin Of The Mineral Research And Exploration 00264563
292 Bulletin Of The Tethys Geological Society 16874889
293 Cahiers Ivoiriens D’Études Comparées 23123729
294 Cairo University Journal For Environmental Sciences 16872266
295 Cankiri Karatekin University Journal Of The Faculty Of Economics And Administrative Sciences 13085549
296 Cardiology Research And Practice 20908016
297 Cardiovascular And Hematological Agents In Medicinal Chemistry 18715257
298 Cardiovascular And Hematological Disorders - Drug Targets 1871529X
299 Cardiovascular Psychiatry And Neurology 20900163
300 Case Reports In Clinical Practice 25382683
301 Caspian Journal Of Dental Research 22519890
302 Caspian Journal Of Environmental Sciences 17353033
303 Caspian Journal Of Internal Medicine 20086164
304 Caspian Journal Of Neurological Sciences 23834307
305 Caspian Journal Of Pediatrics 24234729
306 Categories And General Algebraic Structures With Applications 23455853
307 Celal Bayar University Journal Of Social Sciences 13044796
308 Cell Journal (Yakhteh) 22285806
309 Central Nervous System Agents In Medicinal Chemistry 18715249
310 Chemical Engineering Research Bulletin 03797678
311 Cholesterol 20901283
312 Chronic Diseases Journal 23452226
313 Chronos 16087526
314 Civil Engineering Dimension 14109530
315 Civil Engineering Infrastructures Journal 23222093
316 Civil Engineering Research Magazine 11100990
317 Client-Centered Nursing Care 24764132
318 Clinical Practice And Epidemiology In Mental Health 17450179
319 Cns And Neurological Disorders - Drug Targets 18715273
320 Combinatorial Chemistry And High Throughput Screening 13862073
321 Communication: Research Journal 13037900
322 Communication Theory And Research Journal 21474524
323 Computational Intelligence And Neuroscience 16875265
324 Computational Methods For Differential Equations 23453982
325 Contemporary Analysis And Applied Mathematics 21473730
326 Coğrafya Dergisi 13027212
327 Courrier Du Savoir 11123338
328 Creative Artist: A Journal Of Theatre And Media Studies 20066910
329 Crescent Journal Of Medical And Biological Sciences 21489696
330 Critical Care And Shock 14107767
331 Critical Care Nursing Journal 20083084
332 Critical Care Research And Practice 20901305
333 Crop Breeding Journal 2008868X
334 Cukurova Medical Journal 02505150
335 Cumhuriyet Dental Journal 21462852
336 Cumhuriyet Medical Journal 13050028
337 Cumhuriyet Üniversitesi Sosyal Bilimler Dergisi 13030329
338 Cumhuriyet Nursing Journal 21477817
339 Current Aging Science 18746098
340 Current Alzheimer Research 15672050
341 Current Analytical Chemistry 15734110
342 Current Bioactive Compounds 15734072
343 Current Bioinformatics 15748936
344 Current Cancer Drug Targets 15680096
345 Current Cancer Therapy Reviews 15733947
346 Current Cardiology Reviews 1573403X
347 Current Chemical Biology 22127968
348 Current Clinical Pharmacology 15748847
349 Current Computer-Aided Drug Design 15734099
350 Current Diabetes Reviews 15733998
351 Current Drug Abuse Reviews 18744737
352 Current Drug Delivery 15672018
353 Current Drug Discovery Technologies 15701638
354 Current Drug Metabolism 13892002
355 Current Drug Safety 15748863
356 Current Drug Targets 13894501
357 Current Drug Therapy 15748855
358 Current Enzyme Inhibition 15734080
359 Current Gene Therapy 15665232
360 Current Genomics 13892029
361 Current Gerontology And Geriatrics Research 16877063
362 Current Hiv Research 1570162X
363 Current Hypertension Reviews 15734021
364 Current Immunology Reviews 15733955
365 Current Medical Imaging Reviews 15734056
366 Current Medical Mycology 24233439
367 Current Medicinal Chemistry 09298673
368 Current Molecular Medicine 15665240
369 Current Molecular Pharmacology 18744672
370 Current Nanoscience 15734137
371 Current Neuropharmacology 1570159X
372 Current Neurovascular Research 15672026
373 Current Nutrition And Food Science 15734013
374 Current Organic Chemistry 13852728
375 Current Organic Synthesis 15701794
376 Current Pediatric Reviews 15733963
377 Current Pharmaceutical Analysis 15734129
378 Current Pharmaceutical Biotechnology 13892010
379 Current Pharmaceutical Design 13816128
380 Current Pharmacogenomics And Personalized Medicine 18756921
381 Current Protein And Peptide Science 13892037
382 Current Proteomics 15701646
383 Current Psychiatry Reviews 15734005
384 Current Radiopharmaceuticals 18744710
385 Current Respiratory Medicine Reviews 1573398X
386 Current Rheumatology Reviews 15733971
387 Current Signal Transduction Therapy 15743624
388 Current Stem Cell Research And Therapy 1574888X
389 Current Topics In Medicinal Chemistry 15680266
390 Current Vascular Pharmacology 15701611
391 Current Women'S Health Reviews 15734048
392 Daru Journal Of Pharmaceutical Sciences 15608115
393 Defence S And T Technical Bulletin 19856571
394 Delta Medical College Journal 23076615
395 Deneysel Tıp Araştırma Enstitüsü Dergisidir
396 Dental Research Journal 17353327
397 Depression Research And Treatment 20901321
398 Dergiabant (Aibü Ilahiyat Fakültesi Dergisi) 21480494
399 Dermatology Research And Practice 16876105
400 Desert 20080875
401 Diagnostic And Interventional Radiology 13053825
402 Dicle Medical Journal 13002945
403 Dicle University Journal Of Institute Of Natural And Applied Science 21464693
404 Dicle University Journal Of Social Sciences Institute 13086219
405 Dicle University Journal Of Ziya Gökalp Faculty Of Education 13050060
406 Discrete Dynamics In Nature And Society 10260226
407 Dokuz Eylul University The Journal Of Graduate School Of Social Sciences 13023284
408 Drug Metabolism Letters 18723128
409 Dusunen Adam: The Journal Of Psychiatry And Neurological Sciences 10188681
410 Duzce Medical Journal 1307671X
411 Earth Observation And Geomatics Engineering 25884352
412 Eastern Geographical Review 13027956
413 Eastern Journal Of Medicine 13010883
414 Eastern Mediterranean Health Journal 10203397
415 Ecopersia 23222700
416 Edo Journal Of Counselling 20067593
417 Education And Science 13001337
418 Education In Medicine Journal 21801932
419 Educational Awakening: Journal Of The Educational Sciences 16758692
420 Educational Research In Medical Sciences 22520341
421 Educational Sciences: Theory And Practice 13030485
422 Ege Academic Review 1303099X
423 Ege Journal Of Education 13074474
424 Ege Journal Of Fisheries And Aquatic Sciences 13001590
425 Ege Journal Of Medicine 10169113
426 Ege Strategic Research Journal 1309887X
427 Egyptian Informatics Journal 11108665
428 Egyptian Journal Of Agronomy 03793575
429 Egyptian Journal Of Anaesthesia 11101849
430 Egyptian Journal Of Aquatic Biology And Fisheries 11106131
431 Egyptian Journal Of Aquatic Research 16874285
432 Egyptian Journal Of Basic And Applied Physiology 16871146
433 Egyptian Journal Of Basic And Applied Sciences 2314808X
434 Egyptian Journal Of Biological Pest Control 11101768
435 Egyptian Journal Of Biology 11106859
436 Egyptian Journal Of Chemistry 04492285
437 Egyptian Journal Of Forensic Sciences 2090536X
438 Egyptian Journal Of Pure And Applied Sciences 2090231X
439 Egyptian Journal Of Veterinary Science 11100222
440 Egyptian Liver Journal 20906218
441 Ekoloji 13001361
442 Elderly Health Journal 24236179
443 Electronic Journal Of Graph Theory And Applications 23382287
444 Elementary Education Online 13053515
445 Emergency 23454563
446 Emirates Journal For Engineering Research 10229892
447 Emirates Journal Of Food And Agriculture 2079052X
448 Endocrine, Metabolic And Immune Disorders - Drug Targets 18715303
449 Energy Equipment And Systems 23831111
450 Environmental Health Engineering And Management Journal 24233765
451 Environmental Resources Research 23454318
452 Enzyme Research 20900406
453 Erciyes Medical Journal 1300199X
454 Erciyes University Journal Of Economics And Administrative Sciences 13013688
455 Erciyes University Journal Of The Institute Of Science And Technology 10122354
456 Esteem Academic Journal 16757939
457 Eurasia Journal Of Mathematics, Science And Technology Education 13058215
458 Eurasian Chemico-Technological Journal 15623920
459 Eurasian Journal Of Analytical Chemistry 13063057
460 Eurasian Journal Of Biosciences 13079867
461 Eurasian Journal Of Educational Research 1302597X
462 Eurasian Mathematical Journal 20779879
463 European Journal Of Dentistry 13057456
464 European Journal Of Economic And Political Studies 13076000
465 European Journal Of General Medicine 13043889
466 European Science Editing 02583127
467 Evidence Based Care Journal 20082487
468 Evidence Based Health Policy, Management And Economics 25385070
469 Experimental And Clinical Transplantation 13040855
470 Fe Journal: Feminist 1309128X
471 Florence Nightingale Journal Of Nursing 21474923
472 Fırat Medical Journal 13009818
473 Fırat University Journal Of Social Science 13009702
474 Fırat University Medical Journal Of Health Sciences 13089315
475 Fırat University Veterinary Journal Of Health Sciences 13089323
476 Fundamental And Applied Agriculture 25182021
477 Future Of Medical Education Journal 22518347
478 Gadjah Mada International Journal Of Business 14111128
479 Galen Medical Journal 25882767
480 Gas Processing Journal 23223251
481 Gastroenterology And Hepatology From Bed To Bench 20082258
482 Gastroenterology Research And Practice 16876121
483 Gazi Medical Journal 21472092
484 Gazi Türkiyat
485 Gazi University Journal Of Gazi Educational Faculty 13019058
486 Gazi University Journal Of Science 13039709
487 Gaziantep Medical Journal 21483132
488 Gaziantep University Journal Of Social Sciences 13030094
489 Gema Online Journal Of Language Studies 16758021
490 Gene Cell Tissue 23456833
491 General Mathematics Notes 22197184
492 Genetics In The 3rd Millennium 24237159
493 Geografia: Malaysian Journal Of Society And Space 21802491
494 Geological Society Of America Bulletin 00167606
495 Geology 00917613
496 Geo-Marine Letters 02760460
497 Geometry And Topology 14653060
498 Geopersia 10161058
499 Geotechnical Testing Journal 01496115
500 Global Journal Al-Thaqafah 22320474
501 Global Journal Of Environmental Science And Management 23833572
502 Gomal Journal Of Medical Sciences 18197973
503 Gulhane Medical Journal 13020471
504 Hacettepe Journal Of Mathematics And Statistics 13035010
505 Hacettepe University Journal Of Education 13005340
506 Hamdard Medicus 02507188
507 Hayati Journal Of Biosciences 19783019
508 Health Education And Health Promotion 23452889
509 Health In Emergencies And Disasters Quarterly 23454210
510 Health Promotion Perspectives 22286497
511 Health Sciences And Diseases 16842782
512 Health, Spirituality And Medical Ethics 23224303
513 Hematology Oncology And Stem Cell Therapy 16583876
514 Hepatitis Monthly 1735143X
515 Herbal Medicines Journal 25382144
516 Hormozgan Medical Journal 24233528
517 Hospital Practices And Research 2476390X
518 Hpb Surgery 08948569
519 Hukuk Araştırmaları Dergisi 21460590
520 Humanitas 16937236
521 Iejme-Mathematics Education 24684945
522 Iium Engineering Journal 1511788X
523 Iium Journal Of Educational Studies 22898085
524 Iium Law Journal 01282530
525 Ikim Journal Of Islam And International Affairs 16754131
526 Ilahiyat Studies 13091719
527 Ilmu Kelautan, Indonesian Journal Of Marine Sciences 08537291
528 Ilorin Journal Of Religious Studies 21417040
529 Immunology, Endocrine And Metabolic Agents In Medicinal Chemistry 18715222
530 Indonesian Journal Of Applied Linguistics 23019468
531 Indonesian Journal Of Chemistry 14119420
532 Indonesian Journal Of Electrical Engineering And Informatics 20893272
533 Indonesian Journal Of Islam And Muslim Societies 20891490
534 Indonesian Journal On Geoscience 23559314
535 Infection, Epidemiology And Microbiology 23222298
536 Infectious Diseases In Obstetrics And Gynecology 10647449
537 Infectious Disorders – Drug Targets 18715265
538 Insight Turkey 1302177X
539 Institutions And Economies 22321640
540 Intellectual Discourse 01284878
541 Interdisciplinary Journal Of Virtual Learning In Medical Sciences 24767263
542 Interdisciplinary Perspectives On Infectious Diseases 1687708X
543 International Aquatic Research 20084935
544 International Archives Of Health Sciences 23832568
545 International Cardiovascular Research Journal 22519130
546 International Clinical Neuroscience Journal 23832096
547 International Economic Studies 20089643
548 International Electronic Journal Of Elementary Education 13079298
549 International Food Research Journal 19854668
550 International Journal Of Administrative Science And Organization 08543844
551 International Journal Of Advanced Design And Manufacturing Technology 22520406
552 International Journal Of Advanced Structural Engineering 20083556
553 International Journal Of Advances In Soft Computing And Its Applications 20748523
554 International Journal Of Aerospace Engineering 16875966
555 International Journal Of Agricultural Management And Development 21595852
556 International Journal Of Agriculture And Biology 15608530
557 International Journal Of Alanya Faculty Of Business 13091522
558 International Journal Of Alzheimer'S Disease 20908024
559 International Journal Of Analytical Chemistry 16878760
560 International Journal Of Antennas And Propagation 16875869
561 International Journal Of Applied And Computational Mathematics 23495103
562 International Journal Of Applied Behavioral Sciences 23834129
563 International Journal Of Applied Linguistics And English Literature 22003592
564 International Journal Of Aquatic Biology 23830956
565 International Journal Of Arabic-English Studies 16800982
566 International Journal Of Architectural Engineering And Urban Planning 22287337
567 International Journal Of Architectural Research 19946961
568 International Journal Of Asia Pacific Studies 18236243
569 International Journal Of Assessment And Evaluation In Education 22321926
570 International Journal Of Automotive And Mechanical Engineering 22298649
571 International Journal Of Automotive Engineering 20089899
572 International Journal Of Basic Science In Medicine 2476664X
573